Druhy jógy

Jóga pro začátečníky (jemná jóga ) – tato jóga je vhodná pro všechny věkové kategorie, kteří s jógou začínají. Provádí se zde základní pozice v lehčích variantách s důrazem na správný postoj těla, pravidelnost dechu a soustředěním se na své nitro.

Power jóga – dynamická jóga zaměřená na celkové posílení tělesné schránky a prohloubení dechu. Již za pár hodin na svém těle pocítíte pozitivní změny. Vaše tělo bude více ohebné, vitální , bez zatuhlých kloubů a zkrácených šlach. Power jóga stejně jako ostatní typy jóg nemá žádné negativní dopady na tělo i mysl.

Ashtanga Vinyasa Yoga – dynamická jóga, pocházející z jižní Indie.  Vyniká plynulým přechodem z jednotlivých ásan. Zaměřuje se  na správné a pravidelné dýchání. Ashtanga Vinyasa Yoga je jedinečná i tím, že se cvičí v tzv. sériích – konkrétní počet ásan uspořádaných do posloupnosti s plynulými přechody a pravidelností dechu.

Gravid jóga – je ideálním pohybem pro všechny nastávající maminky, vychází z hatha jógy, ale asány jsou upraveny tak, aby je mohly provádět těhotné ženy. Hlavními benefity gravid jógy jsou psychická i fyzická příprava ženy na nadcházející porod, úleva od častých bolestí beder a celkové zklidnění mysli. Doporučujeme cvičit po ukončení 1.trimestru.

…důležitý je pokrok, nikoli dokonalost…

Na lekce se rezervujte prosím online nebo na tel. +420 608 504 072,  kapacita na každé lekci je omezena.
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.