Gravid jógou i jógou po porudu Vás bude provádět Petra Bzírská: „Těhotenství je velkolepá cesta v životě ženy. Naplňují nás pocity štěstí, naděje a radosti. Je to čas, kdy celé rozkveteme a dotýkáme se něčeho, co jsme do té doby nezažily. Stáváme se součástí přirozeného rituálu zázraku a najednou nás prostupuje pocit celistvosti. Ne nadarmo se říká, že v těhotenství oplýváme neobyčejnou vnitřní silou i krásou. Pohlížejme tedy na těhotenství jako na dar. Nejen dar nového života a lásky, ale i příležitost získat svou novou identitu MATEŘSTVÍ.“

Gravid jóga – cvičit je možné i po dobu těhotenství. Cvičení má své zákonitosti a je nutné, aby bylo vedeno zkušenými lektory s individuálním přístupem. V hodinách se věnuje pozornost práci s dechem. Všechny cvičební pozice  jsou přizpůsobené budoucím maminkám. Relaxace a vizualizace jsou skvělou přípravou k samotnému porodu.

Jóga po porodu – cvičit jógu je možné prakticky ihned, pomocí relaxací, dechů a vizualizací je možné se co nejdříve zregenerovat a postupně přidávat pozice pro uvolnění a protažení celého těla. Pro lektory i klienty je to vždy krásný zážitek, mohou-li provázet, nebo být provázení tímto posvátným obdobím od samého počátku až po dobu kdy je již miminko na světě.

Je možno domluvit i individuální hodiny.

Více informací na telefonu: 774 211 402, nebo v rezervačním systému.