Katarína V Korunách

„Mateřství je největší a nejkrásnější role, kterou jsem dostala a žiji. Je to dar lásky, úcty a inspirace, který dávám sobě, dětem i všem ostatním.“

Katarína Zatovičová bude V Korunách vést kurzy zaměřené na masáže dětí a kojenců, orgánovou soustavu (harmonizační cvičení) a speciální program zaměřený na pánevní dno.

Katarína je zakladatelkou a lektorkou projektu A-centrum – Váš průvodce těhotenstvím a rodičovstvím (www.acentrum.eu)

Regína Šimoníčková

Jógu cvičí od roku 2001. Nejen, že se jí sama věnuji, ale snažím se, aby stejně jako já do jejích krásných zákoutí pronikali i jiní. První kroky na mé jógové cestě byly provázeny Vaškem Krejčíkem a jemu vděčím za to, že jsem jógu poznala na svém těle ale i za to, že pronikla do mého srdce.
Dalším velkým a zároveň současným učitelem je Láďa Pokorný učitel aštangajógy.

Mým přáním je, abyste odcházeli spokojeni s příjemným pocitem na těle i duši a vraceli se zpět se stejným očekáváním a naplněním.
Mé lekce jsou založeny na vinjásách a proplouvání asánami.

 

Barbora Řepová

„Od malička jsem věděla, že chci být lékařka. Rodinám svých pacientů často opakuji, že se musí nejprve postarat o sebe, a teprve potom budou dost silní na to, aby pomáhali ostatním. Díky józe jsem našla formu relaxace a péče o svou duši a tělo, kterou mám ve svých hodinách možnost učit ostatní. Jóga a ajurvéda přirozeně učí předcházet nemocem celého těla a nenásilnou formou tak zdokonalují vše, na čem nám záleží. Vždy jsem považovala za důležité vědět, jak vše funguje a proto k ásánám vysvětluji i jejich benefity pro zdraví, aby si každý mohl zvolit, která varianta je pro něj nejvhodnější.“
Bára má pro Vás připravené lekce Hatha jógy.

 

Petra Padriánová

„Životem mě provází velká láska k divadlu a velká touha žít plně vědomý život.“

Petra vystudovala balet na Státní konzervatoři v Praze, a pracovala jako sólistka v několika divadelních souborech (Divadlo J.K.Tyla – nominace na cenu Thálie, Pražský komorní balet, Ballet Balogh Prague, Companyia de Santa Coloma de Gramenet, Barcelona ad.) V té době již tanec vyučovala, a pracovala se všemi věkovými kategoriemi. Různé jógové techniky (Hatha jóga, prvky Súfijské jógy, Mohendžodáro, atd.) mě životem provází již po mnoho let, a velmi mě těší, když se mohu nějakým způsobem podělit o to, co mě samotnou tolik obohatilo. V posledních letech se zaměřuji více na práci s malými dětmi, která mně přináší

 

 

 

 

Renata Růžičková

JDI ZA SVÝMI SNY A NEVZDÁVEJ SE.“

Říkáte si, že je to klišé? A bodystyling že je nuda? Tak to jste ještě nepoznali naší Renatu. Jde si za svými cíli a hodiny s ní jsou dynamické, zábavné, chytlavé a rozhodně nejsou nudné!

Renata zaměřuje cvičení nejen na problémové partie, ale na celé tělo, což považuje za důležitý krok ke splnění vytyčených cílů. Renča neučí choreografie, proto je každá lekce jiná, plná překvapení, aby se nikdo nenudil.

Lekce jsou vhodné pro všechny věkové kategorie a vypsány budou v několika úrovních.

Vyzkoušejte hodinu, dvě, deset 😀 a když i to bude málo, Renča pro Vás připraví osobní trénink na míru, dle Vašich očekávání.

Pokud Renču nepotkáte ve fitku, je to pravděpodobně z důvodu, že se právě věnuje vysokohorské turistice, inline bruslení, lyžování a relax v mořských vlnách :-).

Renča V korunách vede skupinové lekce, osobní tréninky a můžete ji potkat i na hodinách jógy