Instruktoři jógy

 

Petra Padriánová

„Životem mě provází velká láska k divadlu a velká touha žít plně vědomý život.“

Petra vystudovala balet na Státní konzervatoři v Praze, a pracovala jako sólistka v několika divadelních souborech (Divadlo J.K.Tyla – nominace na cenu Thálie, Pražský komorní balet, Ballet Balogh Prague, Companyia de Santa Coloma de Gramenet, Barcelona ad.) V té době již tanec vyučovala, a pracovala se všemi věkovými kategoriemi. Různé jógové techniky (Hatha jóga, prvky Súfijské jógy, Mohendžodáro, atd.) mě životem provází již po mnoho let, a velmi mě těší, když se mohu nějakým způsobem podělit o to, co mě samotnou tolik obohatilo. V posledních letech se zaměřuji více na práci s malými dětmi, která mně přináší

Daniela Zálešáková

V lekcích ráda propojuji jednotlivé ásany vinyasy, neboť nám to umožňuje zachovat nepřerušené plynutí dechu a energie, ovšem není to dogma a podle potřeby můžeme hodinu věnovat rozvíjení, byť i jen jedné konkrétní oblasti. Obecně začínáme vždy lehkým protažením a končíme závěrečnou relaxací, samotná náplň se pak odvíjí od aktuálního naladění všech zúčastněných.

Renata Růžičková

JDI ZA SVÝMI SNY A NEVZDÁVEJ SE.“

Říkáte si, že je to klišé? A bodystyling že je nuda? Tak to jste ještě nepoznali naší Renatu. Jde si za svými cíli a hodiny s ní jsou dynamické, zábavné, chytlavé a rozhodně nejsou nudné!

Renata zaměřuje cvičení nejen na problémové partie, ale na celé tělo, což považuje za důležitý krok ke splnění vytyčených cílů. Renča neučí choreografie, proto je každá lekce jiná, plná překvapení, aby se nikdo nenudil.

Lekce jsou vhodné pro všechny věkové kategorie a vypsány budou v několika úrovních.

Vyzkoušejte hodinu, dvě, deset 😀, a když i to bude málo, Renča pro Vás připraví osobní trénink na míru, dle Vašich očekávání.

Pokud Renču nepotkáte ve fitku, je to pravděpodobně z důvodu, že se právě věnuje vysokohorské turistice, inline bruslení, lyžování a relaxaci v mořských vlnách :-).

Renča V korunách vede skupinové lekce, osobní tréninky a můžete ji potkat i na hodinách jógy