Katarína V Korunách

„Mateřství je největší a nejkrásnější role, kterou jsem dostala a žiji. Je to dar lásky, úcty a inspirace, který dávám sobě, dětem i všem ostatním.“

Katarína Zatovičová bude V Korunách vést kurzy zaměřené na masáže dětí a kojenců, orgánovou soustavu (harmonizační cvičení) a speciální program zaměřený na pánevní dno.

Katarína je zakladatelkou a lektorkou projektu A-centrum – Váš průvodce těhotenstvím a rodičovstvím (www.acentrum.eu)

Regína Šimoníčková

Jógu cvičí od roku 2001. Nejen, že se jí sama věnuji, ale snažím se, aby stejně jako já do jejích krásných zákoutí pronikali i jiní. První kroky na mé jógové cestě byly provázeny Vaškem Krejčíkem a jemu vděčím za to, že jsem jógu poznala na svém těle ale i za to, že pronikla do mého srdce.
Dalším velkým a zároveň současným učitelem je Láďa Pokorný učitel aštangajógy.

Mým přáním je, abyste odcházeli spokojeni s příjemným pocitem na těle i duši a vraceli se zpět se stejným očekáváním a naplněním.
Mé lekce jsou založeny na vinjásách a proplouvání asánami.

 

Barbora Řepová

„Od malička jsem věděla, že chci být lékařka. Rodinám svých pacientů často opakuji, že se musí nejprve postarat o sebe, a teprve potom budou dost silní na to, aby pomáhali ostatním. Díky józe jsem našla formu relaxace a péče o svou duši a tělo, kterou mám ve svých hodinách možnost učit ostatní. Jóga a ajurvéda přirozeně učí předcházet nemocem celého těla a nenásilnou formou tak zdokonalují vše, na čem nám záleží. Vždy jsem považovala za důležité vědět, jak vše funguje a proto k ásánám vysvětluji i jejich benefity pro zdraví, aby si každý mohl zvolit, která varianta je pro něj nejvhodnější.“
Bára má pro Vás připravené lekce Hatha jógy.

 

Linda Nejezchlebová

Linda je maminka tří dětí, vyniknuvší v koordinaci ratolestí, dvou morčat, psa a manžela, rozvozu na kroužky, uklízení hraček, honění psa v lese…zkrátka normální ženská se čtyřmi křížky na bedrech.

Aktivně se hýbe od školních let: od závodního volejbalu, přes cvičitelství aerobiku, squashe, lezení až k power józe a posléze hathajóze. Jóga se stala součástí její cesty životem před deseti lety.

„Jóga mi dáva pocit rovnováhy těla a mysli.“

V józe mne baví balanční pozice, nové výzvy…a smích – ráda se během lekcích směju. V sanskrtu se necítím pohodlně a raději volím pro pojmenování ásan češtinu.

 

Petra Padriánová

„Životem mě provází velká láska k divadlu a velká touha žít plně vědomý život.“

Petra vystudovala balet na Státní konzervatoři v Praze, a pracovala jako sólistka v několika divadelních souborech (Divadlo J.K.Tyla – nominace na cenu Thálie, Pražský komorní balet, Ballet Balogh Prague, Companyia de Santa Coloma de Gramenet, Barcelona ad.) V té době již tanec vyučovala, a pracovala se všemi věkovými kategoriemi. Různé jógové techniky (Hatha jóga, prvky Súfijské jógy, Mohendžodáro, atd.) mě životem provází již po mnoho let, a velmi mě těší, když se mohu nějakým způsobem podělit o to, co mě samotnou tolik obohatilo. V posledních letech se zaměřuji více na práci s malými dětmi, která mně přináší velikou radost a moc mě baví.

 

 

 

 

Janka Korchanová

Jógu praktikuji již 12 let a je pro mne tichou hlubavou introspekcí a sebezkoumáním vlastního nitra. Vnitřní svět je mnohem bohatší než ten vnější a lze vněm nalézt všechny odpovědi, které člověk neustále hledá venku pro svůj osobní život. Jógové ásany jsou dokonalým nástrojem k uvnitřnění, kdy pomocí jednoty s dechem zažíváme sebe sama jako původní vznešenou a ušlechtilou duchovní bytost, prostou nánosu křečů mysli a emocí. Jóga vede k osvobození se od energetických vzorců, uvolnění se do své přirozené podstaty, udružuje mysl svěží, tělo zdravé, regeneruje nervový systém a osovbozuje duši. Pokud cítíte, že jste připraveni a pevně rozhodnuti zastavit rozjetý vlak stresu mysli a vystoupit na stanici Klid, budu se na vás moc těšit.