Jóga

Unikátní projekt, v unikátním prostoru v centru Prahy, kde se snoubí vše potřebné pro dokonalý prožitek z pohybu i relaxace

Rozvrh zde     Rezervace na telefonu: 608504072, info@vkorunach.com nebo přímo v rezervačním systému

Jógové hodiny vedou zkušní lektoři.

DĚLÁME VĚCI JINAK! Pro začátečníky i pokročilé nabízíme možnost, aby nás kontaktovali a my s nimi individuálně probereme jejich časové možnosti, očekávané výsledky a přání. Pomůžeme jim vybrat nejvhodnější lekce a instruktory, napříč celým naším projektem V Korunách.

Krásný, prosluněný sál a rozlehlá terasa, poskytují možnost cvičit venku v korunách mocných stromů, na čerstvém vzduchu. Od brzkého rána za doprovodu prvních slunečních paprsků, po hlubokou noc pod svitem měsíce.

Do projektu je zapojeno mnoho lektorů jógy, kteří se věnují mnoha druhům jógy. Poskytujeme tak klientům možnost vybrat si styl i lektora dle jejich požadavků a sympatií.

Nabízíme pravidelné otevřené hodiny, kam se klienti mohou hlásit jednotlivě.  Pořádáme i uzavřené kurzy, které vedou k prohloubení zkušeností a znalosti dané jógy. Naši lektoři jsou připraveni i na individuální lekce a konzultace.

Jsme otevřeni každé nové zkušenosti a podnětu. Proto, pokud jsme Vás zaujali, neváhejte nás kontaktovat!

Těšíme se z každého nového dne stejně, jako z každé vydařené lekce, ze které odchází náš klient spokojený.