Beatriz Minkovová

„Tanec je sociální záležitostí, kdy cítíme sounáležitost se skupinou a zároveň skrz něj poznáváme sami sebe.“

Betty miluje tanec ve všech jeho podobách. Věnuje se street dance přes sedm let a cítí, že je načase sdílet zkušenosti dál. Zúčastnila se velkého množství lekcí pod vedením nejlepších českých, ale i zahraničních lektorů a to na různých workshopech či tanečních kempech.

Street dance zahrnuje velké množství tanečních stylů (např. hip hop, house, lockin’…) které vznikly v ulicích, klubech, parcích a stále se vyvíjejí v různých koutech planety. Kroužek bude zaměřen pro kohokoliv, kdo miluje hudbu a pohyb, jelikož tanec je nejlepší způsob, jak tyto dva zájmy spojit. V hodinách se zaměříme zejména na hip hop a jeho různé variace, učit se budou nejen choreografie, ale zároveň způsob sebevyjádření skrz hudbu.

Petra Padriánová

„Životem mě provází velká láska k divadlu a velká touha žít plně vědomý život.“

Petra vystudovala balet na Státní konzervatoři v Praze, a pracovala jako sólistka v několika divadelních souborech (Divadlo J.K.Tyla – nominace na cenu Thálie, Pražský komorní balet, Ballet Balogh Prague, Companyia de Santa Coloma de Gramenet, Barcelona ad.) V té době již tanec vyučovala, a pracovala se všemi věkovými kategoriemi. Různé jógové techniky (Hatha jóga, prvky Súfijské jógy, Mohendžodáro, atd.) mě životem provází již po mnoho let, a velmi mě těší, když se mohu nějakým způsobem podělit o to, co mě samotnou tolik obohatilo. V posledních letech se zaměřuji více na práci s malými dětmi, která mně přináší velikou radost a moc mě baví.

 

 

 

 

Lucka Adamcová

Cesta do oblasti fitness u mě vedla přes tancování, kterému jsem se věnovala od 4 let. Nyní jsme instruktorkou Zumby, Strong by Zumba i Zumby pro děti. Kromě studiových lekcí pomáhám dosahovat lidem vytyčených cílů na osobních trénincích. Hubnutí, zpevňování nebo kompenzační cvičení. Snažím se své klienty naučit vnímat své tělo a hledat rovnováhu v uspěchaném životě.

Pohyb je pro mě radost a ráda ji předávám dál