Skupinové lekce

Kruhový trénink – Funkční cvičení s vyšší intenzitou, kde se využívají různé pomůcky. Lekce začíná zahřátím a společnou rozcvičkou. V kruhovém tréninku je 10-15 stanovišť a 2-3 kola. Začíná se na 45sec na každém stanovišti a s každým dalším kolem se počet vteřin snižuje. Ve zbylém čase se do tréninku zapojí pár vteřin posilování na břicho a celý trénink je zakončen důkladným protažením. Kruhový trénink je cvičení opravdu pro všechny, jelikož u každého cviku existuje několik variant obtížnosti.
Takže pořádná makačka pro každého, po které se budete cítit skvěle

Bosu – Cvičení pro celkové zpevnění svalů celého těla, fyzickou kondici a také nám napomáhá správnému držení těla. Základní pomůckou při těchto lekcích je balanční pomůcka BOSU, což je pevně nafouknutá polokoule, díky které zapojíme při cvičení take svaly, které běžně nepoužíváme. Lekce je kombinací dynamických / rychlých cviků a zároveň cviků na posilování. Tato hodina je vhodná i pro osoby s různým zdravotním omezením, jelikož BOSU často využíváme také při rehabilitacích.

Závěsné systémy – Lekce závěsných systémů probíhá na speciálně upravených lanech, kde je důležité správné nastavení polohy těla vůči podložce a práce s vlastní vahou těla. K dispozici máme velké množství cviků, při kterých zapojíme všechny svaly lidského těla. Velký důraz klademe na pevný střed těla, díky kterému můžeme provést mnoho dalších cviků. Závěsné systémy můžeme mít v posilovně, ale třeba take na stromě v parku, takže pokud mate cestu kolem, pojďte si s námi zacvičit ať už uvnitř nebo venku. Na první pohled lehce vypadající cvičení je ve finále pěkná makačka, která Vám zajistí dobrou fyzickou kondici, sílu a skvěle vytvarované tělo.

Tabata – Tabata je velmi intenzivní a efektivní forma cvičení. Jedna se o intervalový trénink, při kterém se zvyšuje fyzická kondice i síla. Heslo tabaty zní “je jednoduchá, ale zároveň neuvěřitelně těžká”.  Přijďte i Vy vyzkoušet 30 minut pořádného tréninku. Klíčem úspěchu je dodržovat intervaly a cvičit na 100%. Věřte nám, že výsledky uvidíte velmi brzy a budete chtít stále víc!

Problémové partie – Lekce převážně pro holky, slečny a dámy. Takže mezi námi děvčaty – pořádně procvičíme naše problémové partie, což jsou břicho, boky, hýždě i stehna. Budeme využívat vlastní váhu, ale i pomůcky. Dáme tělu pořádně zabrat, abychom měly naše vytoužené křivky co nejdříve!

Abs / core – Pár minut zaměřených pouze na posilování břišních svalů a hlubokého stabilizačního systému (core). Velmi intenzivní cvičení, při kterém využíváme primárně vlastní váhu těla. Kombinace dynamických a posilovacích cviků zajistí zpevnění svalstva, redukci tuků a po tréninku budete zase o krok blíž k Vašemu vysněnému břichu:).

Cvičení pro děti – Cvičení pro naše nejmenší i větší děti. Celá hodina probíhá formou hry s využitím různých pomůcek. Děti spolupracují mezi sebou, ale cvičí také samostatně, abychom rozvíjeli co nejvíce dovedností. Čekají nás soutěže, cviky na obratnost, koordinaci a zlepšení fyzické kondice. Cvičení je vždy jednotlivě přizpůsobeno dětem tak, aby se nenudily a 100% využily své dovednosti a schopnosti.

Pilates – V hodinách pilates máme sestavu cviků protahovacích i posilovacích. Pilates aktivuje hluboký stabilizační systém, pracuje s dechem, učí správnému držení těla, zpevňuje postavu, odstraňuje svalové disbalance a bolesti zad. Cvičení je vhodné pro každého, i bez předchozích zkušeností.
Tento druh cvičení je hojně využíván i při fyzioterapii

Bodystyling – Bodystyling je forma vedeného cvičení, kde v rytmu hudby  zapojíte celé tělo. Jedná se o posilovací cvičení spojené s aerobní lekcí, které pomáha formovat a zpevňovat svaly.
Každá lekce je jiná, takže se nikdy nebudete nudit. Lekce je vhodná pro všechny věkové kategorie.

 

Na lekce se rezervujte prosím online, kapacita na každé lekci je omezena.
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.