Renata Růžičková

JDI ZA SVÝMI SNY A NEVZDÁVEJ SE.“

Říkáte si, že je to klišé? A bodystyling že je nuda? Tak to jste ještě nepoznali naší Renatu. Jde si za svými cíli a hodiny s ní jsou dynamické, zábavné, chytlavé a rozhodně nejsou nudné!

Renata zaměřuje cvičení nejen na problémové partie, ale na celé tělo, což považuje za důležitý krok ke splnění vytyčených cílů. Renča neučí choreografie, proto je každá lekce jiná, plná překvapení, aby se nikdo nenudil.

Lekce jsou vhodné pro všechny věkové kategorie a vypsány budou v několika úrovních.

Vyzkoušejte hodinu, dvě, deset 😀 a když i to bude málo, Renča pro Vás připraví osobní trénink na míru, dle Vašich očekávání.

Pokud Renču nepotkáte ve fitku, je to pravděpodobně z důvodu, že se právě věnuje vysokohorské turistice, inline bruslení, lyžování a relax v mořských vlnách :-).

Renča V korunách vede skupinové lekce, osobní tréninky a můžete ji potkat i na hodinách jógy

Marketa Maresova

Markéta se v životě řídí heslem, že tělo je náš chrám a proto bychom k němu i tak měli přistupovat. „Cvičení pilates mi pomáhá propojit tělo a mysl. Je to precizní a funkční cvičení, které mi pomáhá nejenom od bolesti zad, ale celkově moje tělo lépe funguje“. Věří, že to, co dělá má nějaký smysl a proto bude velmi ráda, když své zkušenosti bude moci předat na svých hodinách právě Vám

 

 

 

Aleš Trávníček

Jsem studentem UK Fakulty tělovýchovy a sportu a bývalý florbalový hráč. Florbal jsem hrál od svých 12-ti let. Po prvním semestru na vysoké škole jsem se začal hlouběji věnovat teorii a praxi kondiční přípravy. Aktuálně jsem kondičním trenér na Cibulce, kde vedu hodiny s s mladšími tenisty a osobní tréninky pro veřejnost.